Gradsko stambeno arrow Dečji konkurs

Dečji likovni konkurs

Poštovani posetioci,

Internet glasanje za izbor najboljih dečijih radova je zatvoreno.

Hvala Vam što ste i ove godine svojim glasovima podržali naš dečiji likovni konkurs.

Spisak autora pobedničkih radova možete pogledati ispod

Vaše JP „Gradsko stambeno“

Osnovne škole


Una Mladenović - 1/1, O.Š. Filip Filipović
Una Mladenović
1/1, O.Š. Filip Filipović
Prebrojano glasova: 713
Anja Raković - O.Š. Dragan Lukić
Anja Raković
O.Š. Dragan Lukić
Prebrojano glasova: 645
Luka Jelisavac - 2/1, O.Š.Dragan Lukić
Luka Jelisavac
2/1, O.Š.Dragan Lukić
Prebrojano glasova: 341
Andrija Racić - 2/1, O.Š. Dragan Lukić
Andrija Racić
2/1, O.Š. Dragan Lukić
Prebrojano glasova: 322
Dušica Dimitrijević - 1/3, O.Š. Jovan Miodragović
Dušica Dimitrijević
1/3, O.Š. Jovan Miodragović
Prebrojano glasova: 277
Nikola Đapić - 1/5, O.Š. Dragan Lukić
Nikola Đapić
1/5, O.Š. Dragan Lukić
Prebrojano glasova: 265
David Amiti - 2/2, O.Š. Vlada Obradović Kameni
David Amiti
2/2, O.Š. Vlada Obradović Kameni
Prebrojano glasova: 177
Tamara Krstić - 2/3, O.Š. Vlada Obradović Kameni
Tamara Krstić
2/3, O.Š. Vlada Obradović Kameni
Prebrojano glasova: 155
Andrej Jovanović - 2/4, O.Š. Gavrilo Princip
Andrej Jovanović
2/4, O.Š. Gavrilo Princip
Prebrojano glasova: 113
Milutin Popović - 1/2, O.Š. Laza Kostić
Milutin Popović
1/2, O.Š. Laza Kostić
Prebrojano glasova: 84
Marija Samardžija- 2/1, O.Š.Laza Kostić
Marija Samardžija
2/1, O.Š.Laza Kostić
Prebrojano glasova: 81
Emilija Jokić - 2/1, O.Š.Vlada Obradović Kameni
Emilija Jokić
2/1, O.Š.Vlada Obradović Kameni
Prebrojano glasova: 60

Vrtići


Dimitrije Ankić - Boško Buha, Veseljko
Dimitrije Ankić
Boško Buha, Veseljko
Prebrojano glasova: 485
Luka Jovanović - Dr Simo Milošević, Cvrčak
Luka Jovanović
Dr Simo Milošević, Cvrčak
Prebrojano glasova: 377
Ivona Bradašević - Boško Buha, Veseljko
Ivona Bradašević
Boško Buha, Veseljko
Prebrojano glasova: 286
Sofija Nikolić - Boško Buha, Veseljko
Sofija Nikolić
Boško Buha, Veseljko
Prebrojano glasova: 117
Miloš Stanković - Čakarica, Duga
Miloš Stanković
Čakarica, Duga
Prebrojano glasova: 52
Veljko Vasiljević - Boško Buha, Pahuljica
Veljko Vasiljević
Boško Buha, Pahuljica
Prebrojano glasova: 52
Petar Gojačanin - Boško Buha, Pahuljica
Petar Gojačanin
Boško Buha, Pahuljica
Prebrojano glasova: 38
Hana Bajrami - Boško Buha, Pahuljica
Hana Bajrami
Boško Buha, Pahuljica
Prebrojano glasova: 31
Teodora Zarić - Čakarica, Duga
Teodora Zarić
Čakarica, Duga
Prebrojano glasova: 27
Andreja Popović - Dečji Dani, Dečiji klub
Andreja Popović
Dečji Dani, Dečiji klub
Prebrojano glasova: 22
Emin Gaši - Boško Buha, Pahuljica
Emin Gaši
Boško Buha, Pahuljica
Prebrojano glasova: 21
Anja Petrović - Dr Simo Milošević, Čarolija
Anja Petrović
Dr Simo Milošević, Čarolija
Prebrojano glasova: 18